Potrzebujesz dla swojej firmy

dla swojej firmy
Działamy od 2009 roku

Projektujemy strony firmowe i sklepy www

6 powodów, dla których warto mieć swoją stronę www!

 1. Bo jest to najlepsza forma promocji i nie ma bardziej wydajnej reklamy niż firmowa strona internetowa.
 2. Bo pozwala znaleźć Twoją firmę. Ludzie coraz częściej szukają firm w sieci a dokładniej w Google. Nie bez powodu ta wyszukiwarka używana jest przez ponad 98% użytkowników
 3. Bo zasięg strony internetowej nie ma ograniczeń geograficznych i nawet prowadząc lokalny biznes, łatwo i szybko możemy dotrzeć do potencjalnych klientów z całej Polski.
 4. Bo firmowa strona podnosi odnosi wiarygodność firmy, co w dzisiejszych czasach i ogromnej konkurencji odgrywa niebagatelną rolę.
 5. Bo strona jest nie tylko wizytówką firmy, ale pozwala w łatwy i szybki sposób skontaktować się z odpowiednią osobą lub działem w firmie.
 6. Bo dzięki stronie firmowej otwierają się zupełnie nowe możliwości promowania firmy. Możemy wprowadzić remarketing dynamiczny oraz zaawansowaną analitykę internetową.

Jakie możliwości daje nam reklama na platformach Social Media?

Dostęp do tysięcy klientów

Pozytywny wizerunek

Informowanie o ofercie

Wzbudzanie zaufania

Budowanie relacji z obecnymi klientami

Możliwość zastosowania remarketingu

Najpopularniejsze systemy CMS wykorzystywane do budowy strony

 • Wordpress
 • Shopify
 • Joomla
 • Wix
 • Drupal
 • Squarespace

Źródło: W3Techs.com

Jakie strony tworzymy?

Wszystkie nasze strony są responsywne, co ułatwia ich przeglądanie na urządzeniach mobilnych. Nasze projekty są przygotowane pod prowadzenie kampanii SEO

list-image

Media społecznościowej to nie tylko Facebook, ale wiele platform dających dużo sposobów na komunikację z klientami. Ze względu na fakt, iż przeciętny Internauta z Polski ma konta na 7 różnych platformach social media, prowadząc działania promocyjne nie warto ograniczać się tylko do jednej. Decydując się na konto firmowe na LinkedIn czy Snapchacie, masz szansę uprzedzić konkurencję i zgromadzić społeczność wokół Twojej firmy.

list-image

Prowadzone przez nas konta na Instagramie w krótkim czasie uzyskują kilkukrotny wzrost aktywności w stosunku do profili pod opieką innych agencji lub właściciela firmy. Do każdego konta na Instagramie podchodzimy indywidualnie i tak planujemy publikację postów, dobór hashtagów oraz opisy zdjęć, żeby osiągnąć najwyższe zasięgi i aktywności. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które gwarantują większy zasięg i skuteczność publikowanych zdjęć.

list-image

Umożliwiają wyświetlanie reklam płatnych. Szczególnie polecane firmom, których głównym zadaniem jest zwiększanie widoczności marki. Ten rodzaj kampanii warto wykorzystać do budowania świadomości i rozważania zakupu, sprzedaży np. poprzez prowadzenie sklepu na Facebook. Często służy również docieraniu do nowych odbiorców, nawiązywaniu ponownego kontaktu z osobami, które widziały Twoje reklamy lub odwiedziły Twoją witrynę.

Masz wątpliwości?

Sprawdź nasze realizacje

Działamy od 2009 roku

Projektujemy nowoczesne i responsywne strony

Jesteśmy agencją interaktywną zajmującą się projektowaniem stron oraz reklamą w Google i na Facebook od ponad 13 lat. Pomogliśmy w tym czasie dziesiątkom firm zaistnieć w internecie. Sprawdź naszą ofertę i zamów bezpłatną konsultację.

13

lat doświadczenia

63

zaprojektowane strony

11

sklepów internetowych

1950

płatnych kampanii

Podobały Ci się te informacje?

Oceń nas!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 54

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.