Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Projektowanie stron i sklepów internetowych

Co wyróżnia nasze projekty?
Responsywność
Strony dostosowane do urządzeń mobilnych

W obecnych czasach to kwestia kluczowa. Każdy projekt wykonanej przez nas strony jest w pełni responsywny, przez co działa poprawnie na urządzeniach mobilnych.

SEO i usability
Wszystkie strony optymalizowane pod SEO

Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron, dlatego nasze projekty optymalizujemy dla Google. Dzięki temu masz gwarancję, że strona będzie widoczna dla wyszukiwarki.

CMS
Strony wyposażone w system zarządzania treścią

Nasze strony nie tylko wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Na życzenie klienta instalujemy system zarządzania CMS. Dzięki temu można bez najomości HTML samodzielnie modyfikować treści.

Tworzenie stron

Tworzone przez nas witryny internetowe są nowoczesne oraz zgodne z najnowszymi wytycznymi. Nasz zespół stale zwiększa swoje kompetencje, korzysta z nowych technologii oraz śledzi obowiązujące trendy. Jesteśmy także otwarci na sugestie klienta, aby otrzymał dokładnie taki projekt, jakiego oczekuje. Oferujemy również wsparcie i opiekę administracyjną nad stroną.
Tworzenie stron Bydgoszcz

Tworzone przez nas strony internetowe są budowane na podstawie konkretnych analiz, a nie wypracowanych schematów. Dbamy o to, aby były one dopasowane do branży i przede wszystkim spełniały cele biznesowe, które są wyznaczane na podstawie działalności naszego klienta oraz jego indywidualnych potrzeb. Precyzyjne planowanie strony internetowej jest niezwykle istotnym elementem każdej profesjonalnej wytryny.

Portfolio
WooCommerce, PrestaShop, Magento
Sklepy internetowe

Projektujemy sklepy, które “sprzedają”. Wyposażone w indywidualne projekty graficzne, które są responsywne i funkcjonalne. Możemy stworzyć rozwiązania zintegrowane z systemami zewnętrznymi i magazynem.

Strony internetowe - zachcianka czy obowiązek?

W dobie internetu, który popularnością dorównał, a obecnie nawet przegonił telewizję oraz radio, brak strony internetowej jest najczęściej równoznaczny z brakiem rynkowego sukcesu. Nasza agencja zajmuje się kompleksową realizacją wszelkich projektów internetowych. Tworzymy responsywne strony internetowe, serwisy firmowe, blogi oraz portale. Ponadto projektujemy sklepy internetowe na najpopularniejszych skryptach E-Commerce: WordPress, Presta Shop, Magento, Joomla.