Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Pozycjonowanie
Bydgoszcz

Kampanie SEO
Lokalne pozycjonowanie stron internetowych
Od 2009 roku z powodzeniem działamy na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim, prowadząc kampanie SEO. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie rozwinąć Twój biznes.

01

KROK Analiza i planowanie

02

KROK Optymalizacja strony

03

KROK Link Building

04

KROK Monitoring

Promuj się w lokalnych wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie stron internetowych polega na odpowiednim przystosowaniu strony (optymalizacja) oraz innych działaniach zewnętrznych, m.in. budowaniu “link popularity”, w celu osiągnięcia jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce po wpisaniu konkretnej frazy. Jest to niewiarygodnie skuteczny sposób promocji stron internetowych, ale i również całej firmy, przynosząc wzrost popularności pozycjonowanego serwisu, a więc przyczyniając się do pozyskania nowych klientów.

Skuteczne pozycjonowanie polega na właściwym przygotowaniu witryny oraz systematycznie wykonywanych zabiegach promocyjnych strony.

seo
optymalizacja kodu strony internetowej pod kątem wyszukiwarek
seo
systematyczne promowanie strony w sieci przy pomocy linków
seo
tworzenie artykułów dotyczących firmy i umieszczanie ich w Internecie
ceo
optymalizacja treści strony pod kątem wybranych słów kluczowych
Pozycjonowanie
Korzyści dla Twojej firmy

  • większa widoczność strony
  • większa rozpoznawalność marki
  • wzrost wartościowego ruchu
  • dostęp do ogromnego rynku
  • większa wiarygodność
  • dotarcie do właściwej grupy docelowej
  • większa konwersja
  • wyprzedzenie konkurencji

Warto sobie uświadomić, że nawet jeśli klient nie kliknie za pierwszym razem w link do Twojej strony, ale będzie go widział wysoko w wynikach wyszukiwania, zwiększy się świadomość marki i klienci zaczną Cię kojarzyć.

SEO
Pozycjonowanie lokalne

Google na podstawie naszej lokalizacji sugeruje nam miejsca znajdujące się w okolicy, wspierając się również ocenami innych użytkowników. Działania w zakresie pozycjonowania lokalnego nieco różnią się od kampanii ogólnopolskiej. Przede wszystkim należy zwiększyć widoczności strony www klienta oraz wpisu jego firmy w mapach Google dla zapytań lokalnych. Ostatnie lata to coraz większa personalizacja i regionalizacja wyników wyszukiwania, więc ignorowanie lokalnego SEO i nie dbanie o widoczność w mapach, może skutkować całkowitym brakiem obecności w lokalnych wynikach wyszukiwania, a więc utratę klientów.