Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

O nas

Najdoskonalsze produkty są dziełem zespołu ludzi.
Steve Jobs
Kilka słów o naszej pasji

Jesteśmy grupą ludzi dla których wspólnym mianownikiem jest pasja do SEO, dążących do osiągania założonych celów wspierając się wzajemnie swoim doświadczeniem i nietuzinkowym podejściem do rozwiązywania problemów – a nic nie czyni pracy równie skuteczną jak zespołowa burza mózgów.

Praca jest dla nas czymś znacznie więcej, niż źródłem utrzymania – to integralna część naszego życia, potrzebna nam do normalnego funkcjonowania w nie mniejszym stopniu niż tlen. A czerpanie przyjemności z wykonywanych obowiązków jest najlepszą gwarancją doskonałych efektów pracy.

Napisz do nas
Zapewniamy wysokiej jakości usługi rekalmy w Internecie
Chęci do działania

Przescrollowanego Facebooka

Zalecannej dziennej dawki kawy

Zamiłowania do swojej pracy

Nie martw się, jesteś w dobrych rękach.

Pełne zaangażowanie w podejmowane projekty, kilkuletnie doświadczenie oraz umiejętności, systematycznie rozwijane w ramach odbywanych szkoleń oraz samokształcenia, które każdy z nas realizuje we własnym zakresie, gwarantują naszym kontrahentom najwyższy poziom świadczonych usług.

Oprócz SEO specjalizujemy się również w kompleksowym kreowaniem marek za pomocą wszelkich dostępnych narzędzi marketingu internetowego. Tworzymy, wdrażamy i modyfikujemy strategie w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom osiągnięcie pożądanych celów. Uwielbiamy ambitne wyzwania, dlatego jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających przedsiębiorców. Nie wierzysz?

social-media
Social Media

Pozycjonowanie stron, Optymalizacja stron, Link Building, Audyty SEO

seo
SEO Marketing

Budowanie wizerunku, kampanie social media, pozyskiwanie fanów, audyty

ads
Kampanie Google Ads

Linki sponsorowane, remarketing, banery i reklamy tekstowe

grafika-uzytkowa
Grafika użytkowa

Grafiki reklamowe, plakaty, magazyny, banery, druki okolicznościowe

strony i sklepy internetowe
Strony i sklepy internetowe

HTML, WordPress, Joomla!, PrestaShop, Magento

seo
Filmy reklamowe i korporacyjne

Filmy wizerunkowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, spoty reklamowe

01.

Szkolenia

Jako agencja interaktywna z Bydgoszczy przeprowadzamy szkolenia z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Zakres materiału oraz poziom są dopasowywane do grupy.

02.

Konsultacje

W ramach konsultacji przybliżamy naszym klientom zagadnienia związane z margetingiem internetowym, wyjaśniamy działanie programów i narzędzi oraz uczymy ich podstawowej obsługi.

03.

Projekty

Tworzymy kompleksowe projekty marketingowe. Zaczynając od tworzenia strategii, przez realizację do monitorowania efektów. Korzystamy ze wszystkich dostępnych kanałów marketingowych.

Agencja interaktywna

Reklama internetowa staje się coraz bardziej popularna na polskim rynku. Popyt na tego rodzaju usługi stale rośnie, a zakres ich działań jest coraz większy. Wiele firm, które do tej pory stawiały tylko na standardową reklamę, przesuwają budżety reklamowe na cele digital marketingu. Skuteczność reklamy internetowej pozwala docierać do wyznaczonej grupy docelowej, bez przeznaczania ogromnych środków na tradycyjne formy reklamy. Możliwość monitorowania działań i skuteczności, pozwala na dostosowywanie strategii reklamowej do reakcji klientów.

Co oferujemy?

Marketing internetowy to najskuteczniejsza forma reklamy

Nasza agencja interaktywna działa od 2009 roku. W tym czasie realizowaliśmy wiele projektów z zakresu marketingu internetowego i przeprowadziliśmy wiele szkoleń z tego zakresu. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

Kontakt
Pozycjonowanie stron

Wiemy jak połączyć SEO, content marketing i link building, by Twoja strona uzyskała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszym działaniom dotrzesz do szerokiego grona odbiorców, zyskasz popularność i rozpoznawalność marki.

Kampanie AdWords

Wiemy jak tworzyć kampanie Ads, które zachęcają do klikania. Optymalizujemy kampanię tak, aby uzyskać jak najwyższy zwrot z inwestycji. Płać tylko za kliknięcia lub wyświetlaj reklamy osobom, które wcześniej odwiedziły twoją witrynę.

Social media

Wiemy jak prowadzić dyskusje i osiągać zamierzone cele. Pracujemy nad treściami, postujemy, rozmawiamy z konsumentami w imieniu klienta. Dobieramy takie działania, które mają szansę wywołać największe zaangażowanie.

Projektowanie stron

Przygotujemy dla Ciebie projekt stronę internetowej, która przyciągnie uwagę klientów. Zaprojektujemy i zrealizujemy serwis internetowy, który będzie bardzo dobrym wsparciem dla działań marketingowych.

Poznaj nasz zespół
Z entuzjazmem podchodzimy do swoich zadań i internet nie ma przed nami tajemnic. Na co dzień wykorzystujemy liczne techniki podpatrzone od najlepszych z branży lub wyniesione z licznych szkoleń, w których mamy przyjemność uczestniczyć.
Tomasz
Co-Founder / SEO
Damian
Social Media / SEO / Design
Marek
Web developer & Video