Agencja Interaktywna SITAB ★ Bydgoszcz ul. Stomy 2 ☎ +(48) 52 561 01 20     ★     Czynne: Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Agencja interaktywna współpraca
O firmie

Kilka słów o naszej pasji

Jesteśmy grupą ludzi dla których wspólnym mianownikiem jest pasja do SEO, dążących do osiągania założonych celów wspierając się wzajemnie swoim doświadczeniem i nietuzinkowym podejściem do rozwiązywania problemów – a nic nie czyni pracy równie skuteczną jak zespołowa burza mózgów.

Praca jest dla nas czymś znacznie więcej, niż źródłem utrzymania – to integralna część naszego życia, potrzebna nam do normalnego funkcjonowania w nie mniejszym stopniu niż tlen. A czerpanie przyjemności z wykonywanych obowiązków jest najlepszą gwarancją doskonałych efektów pracy.

Agencja Interaktywna SITAB

Czym się zajmujemy

Pełne zaangażowanie w podejmowane projekty, kilkuletnie doświadczenie oraz umiejętności, systematycznie rozwijane w ramach odbywanych szkoleń oraz samokształcenia, które każdy z nas realizuje we własnym zakresie, gwarantują naszym kontrahentom najwyższy poziom świadczonych usług.

Oprócz SEO specjalizujemy się również w kompleksowym kreowaniem marek za pomocą wszelkich dostępnych narzędzi marketingu internetowego. Tworzymy, wdrażamy i modyfikujemy strategie w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom osiągnięcie pożądanych celów. Uwielbiamy ambitne wyzwania, dlatego jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających przedsiębiorców. Nie wierzysz?

Szkolenia

Dzielimy się swoją wiedzą prowadząc szkolenia z E-Marketingu w ramach Akademii WorkOn. Przeprowadziliśmy 3 edycje szkoleń, które ukończyło 36 osób. Program kursu:

  1. Podstawowa wiedza na temat wyszukiwarek
  2. Analiza i tworzenie planu SEO
  3. Twój serwis www – budowanie witryny pod SEO
  4. Podstawy pozycjonowania witryn
  5. Link Building
  6. Inne techniki wspomagające SEO
  7. Problemy i zagrożenia w SEO
  8. Internetowe kampanie reklamowe
  9. Najczęściej popełniane błędy i zagrożenia
  10. Przegląd przydatnych narzędzi do kampanii SEO
NAJDOSKONALSZE PRODUKTY SĄ DZIEŁEM ZESPOŁU LUDZI

Poznaj nasz zespół