Działamy od 2009 roku

``Internety`` to nasza specjalność 🙂

Reklama w internecie jest wciąż najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klientów. Każdy z serwisów internetowych i mediów społecznościowych ma system reklamowy, który pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. W zależności od kanału cyfrowego masz do dyspozycji różne formaty i cele kampanii, dzięki którym możesz zwiększać ruch na stronie i pozyskiwać nowych klientów.

Zawodowo zajmujemy się reklamą internetową od 2009 roku. W tym czasie pomogliśmy dziesiątkom firm w Polsce rozwinąć skrzydła w internecie. Specjalizujemy się w zwiększaniu widoczności w Google i Mediach społecznościowych, ale nie boimy się również nowych wyzwań. Projektujemy strony sklepy i zapewniamy obsługę graficzną i copywriterską na potrzeby internetu.

list-image

Prowadzimy skuteczne pozycjonowanie stron SEO. Realizujemy kampanie remarketingowe oraz linków sponsorowanych. Prowadzimy kampanie w porównywarce cenowej Google Shopping. Realizujemy kampanie na YouTube, w Gmail oraz sieciach partnerskich Google. reklamy display, reklamy w Google reklamowe w Google Ads.

list-image

Projektujemy nowoczesne i responsywne strony internetowe. Tworzymy zarówno wizytówki firmowe jak i sklepy rozbudowane sklepy internetowe. Optymalizujemy strony pod wyszukiwarkę Google, zapewniając im większą widoczność w internecie. Zapewniamy opiekę administracyjną nad stronami oraz hostingiem.

list-image

Prowadzimy profile w społecznościach: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn. Obsługujemy sklepy na Facebook, przygotowujemy i zarządzamy kampaniami płatnymi. Monitorujemy, mierzymy skuteczność, konfigurujemy Pixel Facebooka i kody śledzące. Obsługujemy kampanie Ads na wszystkich platformach społecznościowych.

list-image

Projektujemy logotypy i tworzymy kreacje graficzne na potrzeby internetu. Przygotowujemy wizualizacje produktów oraz grafiki na potrzeby kampanii reklamowych i Social Media. Zapewniamy teksty na strony internetowe oraz na potrzeby artykułów sponsorowanych. Produkujemy filmy reklamowe, gwarantujące skuteczną komunikację z klientami.

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Podobały Ci się te informacje?

Oceń nas!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 84

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.