Najdoskonalsze produkty są dziełem zespołu ludzi.

Steve Jobs

Zjedź niżej

Kim jesteśmy?

 

aJesteśmy grupą ludzi dla których wspólnym mianownikiem jest pasja do SEO, dążących do osiągania założonych celów wspierając się wzajemnie swoim doświadczeniem i nietuzinkowym podejściem do rozwiązywania problemów – a nic nie czyni pracy równie skuteczną jak zespołowa burza mózgów.
Praca jest dla nas czymś znacznie więcej, niż źródłem utrzymania – to integralna część naszego życia, potrzebna nam do normalnego funkcjonowania w nie mniejszym stopniu niż tlen. A czerpanie przyjemności z wykonywanych obowiązków jest najlepszą gwarancją doskonałych efektów pracy. Pełne zaangażowanie w podejmowane projekty, kilkuletnie doświadczenie oraz umiejętności, systematycznie rozwijane w ramach odbywanych szkoleń oraz samokształcenia, które każdy z nas realizuje we własnym zakresie, gwarantują naszym kontrahentom najwyższy poziom świadczonych usług.
Oprócz SEO specjalizujemy się również w kompleksowym kreowaniem marek za pomocą wszelkich dostępnych narzędzi marketingu internetowego. Tworzymy, wdrażamy i modyfikujemy strategie w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom osiągnięcie pożądanych celów. Uwielbiamy ambitne wyzwania, dlatego jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających przedsiębiorców. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

Znajdziesz mnie na:

Social Media0

SEM0

SEO0

TOMEK/ CEO

Pan i władca w Agencji SITAB. Prawdopodobnie najlepiej wykształcony pod kątem SEO absolwent filologii polskiej w Bydgoszczy. Jest niczym Atlas dźwigający na swoich barkach cały świat SEO. Dyrygent pozycjonerskiej orkiestry. Jako zapalony strateg i analityk specjalizuje się w optymalizacji prowadzonych działań, starając się zapewnić swoim klientom uzyskanie jak najlepszych wyników przy jak najmniejszym zaangażowaniu finansowym. Oprócz zagadnień związanych z SEO i zapewnianiu sprawnego funkcjonowania firmy zajmuje się również tworzeniem skutecznych kampanii Adwords. Ambitny i bezkompromisowy, aby osiągnąć założone cele nie ucieka się przed przechodzeniem na ciemną stronę mocy (jednak tylko w odniesieniu do SEO;)). Zagorzały orędownik pragmatyzmu: jeżeli uznaje, że jakieś narzędzie może mu pomóc w pracy po prostu go używa – nawet wówczas, gdy darzy je powściągliwą sympatią. Gdy upora się z górami danych często wyrusza w te prawdziwe, a stanowisko lidera trzyosobowego zespołu w pracy zamienia na stanowisko członka zarządu w czteroosobowej rodzinie po godzinach. Tematyka SEO do tej pory zabrała mu dekadę życia i nic nie wskazuje na to, aby mieli wziąć rozwód w dającej się przewidzieć przyszłości…

KAMIL/ Specjalista SEM i SEO

Człowiek do zadań niemożliwych. Potrafi wyjść zwycięsko nawet ze starcia z samym Google (i to bez procy Dawida!). Prawdziwy wirtuoz optymalizacji serwisów, bez którego SITAB nie mógłby funkcjonować tak sprawnie. Może poszczycić się nie tylko znajomością innowacyjnych technik i narzędzi z zakresu SEO i e-marketingu, ale także – a może przede wszystkim – umiejętnością ich efektywnego wykorzystania w praktyce. Jego filozofia pracy jest tożsama z filozofią buddyjskich mnichów – wierzy w pokój, dobro, synergię i white SEO. Z mnichem, choć niekoniecznie buddyjskim, łączy go jeszcze jedno – większość swojej pracy wykonuje ręcznie, z iście benedyktyńskim zacięciem. Reszta członków zespołu podejrzewa, że gdyby urodził się kilka stuleci wcześniej byłbym jednym z pierwszym żądających stosu dla Gutenberga – odczuwa głęboką awersję do automatów, dlatego programów oferujących automatyzację działań używa tylko w zakresie analityki i przygotowywania optymalizacji (ze szczerą niechęcią;)). Paradoksalnie, jako osoba niezwykle cierpliwa i pracowita, w pracy sam czasami przypomina maszynę.

Znajdziesz mnie na:

SEM0

SEO0

Optymalizacja0

Znajdziesz mnie na:

SEM0

SEO0

Social Media0

DAMIAN/ Specjalista Social Media i SEO

Trzeci i najmłodszy z filarów SEO. Gdyby założył koszulę w kratę mógłby zostać drwalem, jednak zdecydowanie bardziej od tworzenia zaplecza dla przemysłu papierniczego kręci go budowanie zaplecza pozycjonerskiego. Ma największe doświadczenie w kontaktach ze światem zewnętrznym, dlatego jego drugą specjalizacją w firmie stały się media społecznościowe. Stała obecność na Twitterze jest mu równie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania jak dostęp do powietrza i pożywienie. W zespole, jako niekwestionowany ekspert od portali społecznościowych i komunikacji, sprawuje pieczę nad sprawnym, niezakłóconym przebiegiem kampanii prowadzonych w obrębie Social Media. W pracy często upodabnia się do rzeźby Myśliciela. Podobnie jak Kamil nie toleruje złośliwości rzeczy martwych oraz nierozwiązanych problemów. Gdy nie może sobie z czymś poradzić szuka rozwiązania tak długo, aż je znajdzie – nawet jeżeli będzie to oznaczało konieczność zostania w pracy po godzinach. Praca w SITAB-ie nie przeszkodziła mu jednak w podtrzymywaniu swojej pasji, a wręcz przeciwnie – umożliwiła stworzenie interesującego połączenia umiejętności z zakresu pozycjonowania, dziennikarstwa i komunikacji na portalach społecznościowych.
team_image
Web Designer - współpraca

Natalia

Wschodząca gwiazda fotografii i kreatywnych filmów reklamowych. Artystyczna dusza, potrafi dostrzec i wydobyć piękno nawet z Quasimodo. Pasjonatka narzędzi Adobe, dzięki którym czaruje obrazem, filmem i świetnie skomponowanymi grafikami.

team_image
Web Developer - współpraca

Łukasz

Członek zespołu od zadań specjalnych. Z ogromną pasją tworzy rzeczy wyjątkowe. Jako Web developer błyszczy niczym prawdziwa gwiazda! Pisanie kodu jest dla niego tak samo pasjonujące jak sporty ekstremalne, którym się oddaje w wolnej chwili.

team_image
HR Manager

Pani Zosia

Twarz kampanii wizerunkowej Agencji SITAB. Chodzący ideał, zawstydziła samego Chucka Norrisa, gdy przeczytała cały internet. Tak naprawdę nie istnieje, bo to zdjęcie ze Stocka 😉 ale jest na tyle inspirująca, że wywalczyła miejsce w teamie.

team_image
Otwarty umysł 😉

Może to Ty!

Jeżeli uważasz, że możesz wnieść coś niezwykłego do naszego zgranego zespołu i masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingu internetowego, koniecznie skorzystaj z formularza w zakładce kontakt i wyślij nam czym prędzej swoje cv.

Specjalista SEO Bydgoszcz