Marketing internetowy Bydgoszcz

To niepowtarzalna okazja na dotarcie bezpośrednie do klienta. Wykorzystywane jest przede wszystkim do budowania pozytywnego wizerunku marki. Bezpośredni kontakt z klientem, oprócz wielu szans, niesie jednak ze sobą również zagrożenia. Dlatego, niezwykle ważne jest, aby całość działań marketingowych w internecie była spójna oraz prowadzona w oparciu o profesjonalną wiedzę na ten temat.
Agencja SITAB oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego zawierające takie działania jak marketing w social media ze szczególnym wykorzystaniem Facebooka, marketing w blogosferze czy marketingu szeptanego.

 • SOCIAL MEDIA

  SOCIAL MEDIA

  Media społecznościowe wywierają coraz większy wpłw na życie internautów. Dlatego niezwykle ważne jest, by firmy potrafiły wykorzystać potencjał jaki w nich tkwi. Zajmujemy się tworzeniem i administracją profili firmowych na Facebooku, Google Plus, Twiterze oraz You Tube. Zdobywamy nowych fanów, angażujemy ich do aktywności na profilu, kreując pozytywny wizerunek w sieci.

 • Marketing szeptany

  Marketing szeptany

  Z powodu coraz większego natłoku reklam, konsumenci coraz mniej zwracają uwagę na reklamy. Wysoko cenią sobie natomiast opinie swoich znajomych, rodziny czy też po prostu użytkowników Internetu. Dlatego oferujemy: aktywność na forach internetowych, portalach społecznościowych, blogach, komentarze do artykułów, newsów, wyrażanie opinii na temat usługi produktu, tworzenie wizerunku marki.

  Explore now
 • Amplifying internetowy

  Amplifying internetowy

  Przynosi szczególnie dobre efekty w połączeniu z innymi, równolegle prowadzonymi działaniami marketingu. Jak działamy? Po pierwsze monitorujemy internet w poszukiwaniu wszelkich informacji na dany temat i odpowiadamy nie nie. Po drugie, sami kreujemy dyskusje, piszemy i publikujemy artykuły na portalach, tworzymy i moderujemy dyskusje na tematy związane z firmą.

  Zobacz więcej
 • SERM

  SERM

  Na bieżąco monitorujemy wyniki wyszukiwania. W przypadku znalezienia niepochlebnych opinii, staramy się zapełnić pierwsze strony wyników wyszukiwania informacjami świadczącymi o jakości marki, przykładowo mogą to być: informacje o wygranych konkursach, artykuły prasowe świadczące o wysokiej jakości produktu, tematy z for internetowych, na których są pozytywne opinie.

  Zobacz więcej