Agencja Interaktywna SITAB ★ Bydgoszcz ul. Stomy 2 ☎ +(48) 52 561 01 20     ★     Czynne: Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
Czym jest grafika użytkowa?

Jest to dziedzina grafiki służąca do celów użytkowych. Obejmuje ona m.in.: plakaty, magazyny, gazety, druki akcydensowe, ilustracje, liternictwo, ulotki, znaczki pocztowe, banknoty, wzory stemplowe, druki okolicznościowe, zaproszenia na ślub oraz inne tego typu wydarzenia.

grafika-uzytkowa_optimized
Krok 1

Czy potrzebujesz profesjonalnej identyfikacji wizualnej?

Przemyślany i profesjonalny wizerunek firmy jest niezwykle ważną kwestią w kontakcie z klientem. Jeżeli poważnie myślisz o przyszłości swojej firmy i chcesz skutecznie działać na rynku, warto zostawić działania brandingowe profesjonalistom. Właściwa identyfikacja wizualna wpływa pozytywnie na odczucia klienta, a spójność daje gwarancję profesjonalizmu – warto o to zadbać, aby Twój biznes budził jedynie pozytywne emocje.

grafika-uzytkowa(1)_optimized
Krok 2

Co decyduje o uwadze klienta?

Aby klient poświęcił przynajmniej chwilę Twojemu produktowi lub usłudze, należy go zaciekawić. Ważne są oczywiście dobre treści, ale to strona wizualna ma za zadanie zachęcić potencjalnego klienta. Posiadanie profesjonalnych materiałów reklamowych jest swoistym ukłonem w stronę klienta i świadczy o tym, że nam na nim zależy. Wszelkie ulotki, foldery oraz gadżety są przez nas wykonywane innowacyjnymi metodami z nieskazitelną starannością oraz wyczuciem trendów.

grafika-uzytkowa(2)_optimized
Krok 3

Grafika reklamowa

Grafika reklamowa powinna posiadać walory artystyczne i estetyczne, a jednocześnie być skuteczna i przyciągać wzrok. Należy jednak unikać przesady. Ułamki sekund decydują o tym czy potencjalny klient zwróci uwagę na reklamę. Niezwykle ważna jest kolorystyka. Podczas jej doboru należy kierować się przeznaczeniem grafiki (inne wykorzystamy na stronie, a inne w social mediach) oraz profilem firmy.

Masz jakieś wątpliwości?

Jeśli zależy Ci, aby Twoja grafika reklamowa była skuteczna, spełniała określone funkcje, a jednocześnie była wykonana ze smakiem – przyjdź do nas!