Potrzebujesz dla swojej firmy

dla swojej firmy
Działamy od 2009 roku

Realizujemy filmy reklamowe wspierające działania promocyjne

6 powodów, dla których warto warto inwestować w video marketing!

  1. Bo jest to najlepsza forma promocji i świetnie nadaje się do wykorzystania na firmowej stronie internetowej.
  2. Bo pozwala wykorzystać nakręcony materiał w kampaniach reklamowych platformach społecznościowych i portalach informacyjnych.
  3. Bo Google i Facebook kocha wideo 🙂 To dzięki nim użytkownik spędza więcej czasu na stronie firmy. Im dłuższa obecność internauty na stronie, tym lepiej strona będzie się pozycjonować w Google i będzie miała większe zasięgi w SM.
  4. Bo treści wideo sprzedają i publikując film na stronie produktu możemy osiągnąć współczynnik konwersji rzędu 80% niezależnie od branży.
  5. Bo aż 76% właścicieli firm, które zdecydowały się na produkcję wideo  twierdzi, że to był strzał w dziesiątkę, bo osiągnęli bardzo wysoki ROI.
  6. Bo filmy budują zaufanie, a to jest kluczowe z punktu widzenia potencjalnego klienta, który nie kupi oferowanego przez markę produktu, jeśli nie ufa producentowi.

Jakie korzyści wynikają z video marketingu?

Wzrost sprzedaży

Lepsze zrozumienie produktu lub usługi

Informowanie o ofercie w atrakcyjny sposób

Podnoszenie świadomości marki

Budowanie relacji z obecnymi klientami

Wzbudzanie zaufania

Najpopularniejsze kanały dystrybucji video

  • YouTube
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Źródło: IAB Polska 

Jakie filmy tworzymy?

Wykorzystywanie video marketingu do promocji w internecie daje wiele możliwości. Pokazywanie życia firmy zwiększa zaufanie i zaangażowanie, a tutoriale pomagają zrozumieć produkt lub usługę. Sprawdź jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twojej firmie.

list-image

Filmy korporacyjne i wizerunkowe tworzone są zazwyczaj w celu wzmocnienia wizerunku danej marki. Najczęściej decydują się na nie firmy, które chcą pokazać klientowi jakie korzyści może ona zaoferować klientom lub jakimi wartościami kieruje się firma. Filmy takie mogą prezentować potencjał firmy i szerokie spektrum jej działalności. Film korporacyjny lub wizerunkowy często służy wzmacnianiu i podtrzymywaniu dobrych relacji z klientami.

list-image

Filmy reklamowe i promocyjne to świetne narzędzie do promocji przedsiębiorstwa w sieci. Jest doskonałym uzupełnieniem treści znajdujących się na stronie i może w łaty sposób przekazywać najważniejsze informacje o firmie lub produktach. Treści video są chętnie oglądane przez odbiorców i łatwiej przyswajalne niż słowo pisane. Wykorzystanie filmów w działaniach marketingowych znacząco wpływa na pozyskiwanie klientów.

list-image

Filmy szkoleniowe to nowoczesny sposób na pozyskanie lub uzupełnienie wiedzy, bo zamiast czytania nudnych materiałów można obejrzeć ciekawy film. Takie filmy mogą być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, a ich zaletą jest ciekawa forma. Videorelacje ze szkoleń czy prezentujących życie firmy, mogą stanowić wyjątkowy materiał, który firma wykorzysta do wsparcia prowadzonych działań promocyjnych.

Masz wątpliwości?

Sprawdź nasze realizacje

Działamy od 2009 roku

Nagrywamy nowoczesne i ponadczasowe filmy promocyjne

Jesteśmy agencją interaktywną zajmującą się nagrywaniem materiałów reklamowych wspierających promocję w Google i na Facebook. W ciągu 13 lat pomogliśmy dziesiątkom firm zaistnieć w internecie. Sprawdź naszą ofertę i zamów bezpłatną konsultację.

13

lat doświadczenia

23

zrealizowane projekty

17

filmów reklamowych

1950

płatnych kampanii

Podobały Ci się te informacje?

Oceń nas!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 52

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.